AcasaInregistrareConectare
Counter-Strike 1.6LiDeR Community Teme -  Informatica GOLANII.ONLYPRO.RO TheONeCS.CoM
World DezignRoyal-GamesCsMuresInfernal Cstrike ComunitySecolul 21

Distribuiţi | 

Paranormal Activity

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator

MesajSubiect: Paranormal Activity   3/2/2010, 09:57

Katie si Micah sunt doi tineri care se muta intr-o casa din San Diego, California. Katie are o anumita fascinatie pentru fenomenele paranormale si este convinsa ca niste spirite obscure sunt pe urmale ei inca din copilarie. Micah este insa mai pragmatic din fire si nu prea ia in serios preocuparile mai neobisnuite ale lui Katie. Insa dupa cateva nopti petrecute in noua casa, Micah incepe sa fie si el convins ca exista niste forte care nu ii vor acolo. Dupa ce un medium le spune ca nu are cu ce sa-i ajute, caci casa nu este bantuita de fantome ci de o necunoscuta prezenta...demonica, Micah decide sa ia masuri. Acesta instaleaza in toata casa camere de filmat in speranta ca va inregistra manifestarile demonului respectiv. Dupa ce impanzesc casa cu aparatura de rigoare, Katie si Micah fac rost de o tabla quija pe care vor s-o foloseasca pentru a intra in contact cu prezenta care ii "bantuie". Proasta miscare, caci demonul pare sa se simta putin jignit...

download aici
Sus In jos
oanna
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Data de inscriere : 04/11/2009
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   3/2/2010, 12:36

criminal filmul !! si prea adevarat Wink
Sus In jos
xyz
Active Member
Active Member

Data de inscriere : 30/01/2010
Localizare : Sibiu

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   3/2/2010, 16:51

da .. adevarat film .. putin spus horror ... cu sigurantsa cel mai inspaimantator film pe care l-am putut vedea.. frate ... spirite-le exitsa Smile HF :> (putin in viata)
Sus In jos
NoMAcK
Active Member
Active Member

Data de inscriere : 05/11/2009

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   10/3/2010, 04:16

Un filmul in genul asta mai e si The Blair Witch Project, sunt doua parti. Nu stiu care, cum le gasiti, sunt defapt filmate cu camera amator si tot ce vedeti si se intampla este real. Nu am timp sa va caut link pentru trailer si alte shit-uri, banuiesc ca din timpul care-l pierdeti aiurea, puteti intra pe youtube si sa il cautati singuri.
Si v-as mai recomanda si Rec 1, Rec 2, filme destul de bune si destul de inspaimantatoare, depinde ce vedeti voi prin horror. Sau, un film interzis in vre-o cinci zeci si cinci de state din America, si nu stiu cate tari prin Europa, ar mai fi Cannibal Holocaust. Pe net gasiti doar o varianta cu niste bastinasi, ziaristi, si shit-uri din-astea. Totusi, daca gasiti filmul original, v-as ruga sa-l postati si voi pe forum si link-ul de download, de unde l-ati gasit. Asta daca nu aveti probleme cu stomacul si cu inima.
Sus In jos
oanna
Utilizatori Inregistrati
Utilizatori Inregistrati

Data de inscriere : 04/11/2009
Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   10/3/2010, 04:29

l-am vazut..la sfarsit e frum in rest Smile) plictiseala Razz
Sus In jos
NoMAcK
Active Member
Active Member

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   12/3/2010, 16:41

Sau daca va place genul asta de film, Broadway Musical, va recomand Sweeney Todd. The Demon Barber of Fleet Street. E cu Johnny Depp, Helena Bonham Carter, Alan Rickman etc.
Sus In jos
d1amonNNNd-
V.I.P
V.I.P

Data de inscriere : 27/01/2010

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   22/3/2010, 00:25

Eu nu ma sperii de fetele lor ma sperii cand te ia prin surprindere si iti tipa in fata sau ceva gen asta .....
Sus In jos
Pt-K
V.I.P
V.I.P

Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   24/3/2010, 12:16

am auzit ca e marfa rau filmu ... nu prea am timp sa ma uit la el ... dar incerc sa imi fac timp ... il am in calculator de o saptamana filmu dar nu am avut cand sa ma uit
Sus In jos
http://Oanna.forumz.ro
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Paranormal Activity   

Sus In jos

Paranormal Activity
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Diverse :: FiLme-
Mergi direct la: